Дорогі друзі, шановні колеги!

Видавництво «Молодий вчений» пропонує всім бажаючим студентам, аспірантам, докторантам, здобувачам, молодим фахівцям, викладачам, науковцям та іншим зацікавленим особам взяти участь у роботі науково-практичних конференцій. Тематика заходів охоплює всі галузі науки. Конференції проходять дистанційно в різних містах України.

За підсумками кожної конференції видається збірник матеріалів, який має всі необхідні видавничі атрибути: код УДК, міжнародний книжковий ідентифікатор ISBN, а також цифровий ідентифікатор DOI.

Здійснюється розсилка обов’язкових друкованих примірників до Книжкової палати та основних наукових бібліотек України. Крім того, опубліковані тези розміщуються у відкритому доступі (Open Access) в електронному архіві сайту на умовах ліцензії Creative Commons Attribution (CC BY) 4.0.

Кожен учасник конференції отримує електронний збірник та іменний сертифікат.

Для того, щоб взяти участь у конференції, необхідно заповнити електронну анкету, обравши потрібний науковий напрям у лівому меню.

У цей складний для нашої країни час команда видавництва продовжує свою роботу з надання супутніх до освітньої та наукової сфер послуг. Комунікація з авторами здійснюється на підконтрольній території України. Ми завжди з вами на зв’язку! Продовжуємо працювати та віримо у нашу перемогу!

Розклад конференцій

Категорія Дата Місто Назва конференції
Усі науки 26–27 серпня 2022 Чернігів Міждисциплінарні дослідження: гуманітарні та природничі науки
Філологічні науки 2–3 вересня 2022 Місто Розвиток філології й лінгводидактики в умовах реформування освітньої системи
Педагогічні науки 16–17 вересня 2022 111 Концептуальні шляхи розвитку освіти та педагогічної науки
Юридичні науки 16–17 вересня 2022 111 Реформування законодавства в контексті проведення державних реформ
Економічні науки 7–8 жовтня 2022 111 Регулювання економічних процесів в сучасних умовах